شما اینجا هستید : خانه --> عكس و خبر ورزشي, ورزش --> دایی: انشاءالله کریمی را به پرسپولیس می‌آوریم

دایی: انشاءالله کریمی را به پرسپولیس می‌آوریم

علی دایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: تمرینات خوبی را برای شروع نیم فصل دوم پشت سر گذاشته‌ایم. شنبه آینده و در اولین گام در نیم فصل دوم کار بسیار سختی را مقابل صنعت نفت آبادان داریم اما با توجه به این دو اردوی بلند مدت آمادگی لازم را داریم.
وی گفت: سایت پاتوق۹۸: صنعت نفت تیم خوبی است و شناخت کافی روی آنها داریم. در خانه خودمان بازی می‌کنیم و به دنبال سه امتیاز هستیم. امیدوارم در این چند روز هم تمرینات خوبی را انجام دهیم و با هماهنگ شدن ملی‌پوشانمان و رسیدن مصدومان باتمام قدرت به دیدار این تیم برویم.

Patogh9 8.Com

دایی در خصوص اظهارات امروز علی کریمی گفت: من علی را دوست دارم و انشاءالله به حق پنج تن همه چیز درست شود و ما بتوانیم کریمی را به پرسپولیس بیاوریم تا او به ما کمک کند.
دایی در جواب این سؤال که چرا انتقادها از تیم ملی فراوان‌تر از گذشته شده گفت: انتقادهایی که می‌شود باید به نفع تیم ملی باشد. ما واقعیت‌ها را نگاه نمی‌کنیم و آنها را فراموش می‌کنیم. زمانی که باید به آن بپردازیم نمی‌پردازیم و الان به دنبال گفتن آن هستیم. من از شما می پرسم الان هرگونه انتقادی از تیم ملی شود هر حرفی که بزنید کاری می‌شود کرد؟ قطعا نه. ما موقعی که می‌توانستیم جلوی کارها را بگیریم باید حرف می‌زدیم.


ارسال نظر

ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد