شما اینجا هستید : خانه --> ترفند هاي اينترنتي, كامپيوتر و اينترنت --> ترفند هایی برای جستجو کامل تر تصاویر در گوگل

ترفند هایی برای جستجو کامل تر تصاویر در گوگل

ترفند هایی برای جستجو کامل تر

تصاویر در گوگل

سئو تصاویر در گوگل |‌ www.Patogh98.IR

سرویس جستجوی تصاویر گوگل دارای امکان جالبی به نام «تصاویر مشابه» است که به شما اجازه می‌دهد سایر تصاویری که از نظر بصری با تصویر مورد جستجوی شما شباهت دارند را به سرعت پیدا کنید. برای مثال، اگر عکس‌های روی جلد مجله تایم در ارتباط با ایران را جستجو کنید، می‌توانید با استفاده از ترفندهای زیر، تصاویر مشابه با هر یک از تصاویر حاصل از این جستجو را پیدا کنید.

البته در صورتی که یک عکس خاص در کامپیوتر خود یا اینترنت سراغ دارید که می‌خواهید تصاویر مشابه یا نسخه‌های باکیفیت‌تری از آن را پیدا کنید موتور جستجوی معکوس تصاویر برای شما مفیدتر خواهد بود…..

۱- یافتن تصاویری که از نظر بصری تشابه دارند

کافی است پس از جستجوی عبارت مورد نظر خود، موس را روی یکی از تصاویری که با جستجوی شما مطابقت دارد نگاه دارید تا عبارت similar ظاهر شود. سپس روی similar کلیک کنید.

۲- یافتن نسخه‌هایی با ابعاد متفاوت از یک تصویر

فرض کنید عبارتی را جستجو کرده‌اید ولی تصاویری که به عنوان نتیجه برای شما نشان داده می‌شود ابعادی کوچک‌تر یا بزرگ‌تر از آنچه مورد نظر شماست دارند.

کافی است پس از جستجوی عبارت مورد نظر خود، موس را روی یکی از تصاویری که با جستجوی شما مطابقت دارد نگاه دارید تا عبارت more sizes ظاهر شود. سپس روی آن کلیک کنید. اگر این عبارت را مشاهده نکردید، ابتدا روی similar کلیک کنید و سپس در صفحه‌ی جدیدی که برای شما نمایش داده می‌شود به سمت چپ نگاه کنید تا عبارت more sizes را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.

۳- جستجوی تصاویر در یک سایت خاص

اپراتور site به تازگی در موتور جستجوی تصاویر گوگل فعال شده است. برای مثال، برای جستجوی تمام تصاویری که در سایت تفریح‌وار قرار دارد، کافی است عبارت site:Patogh98.com را به عبارت مورد جستجوی خود اضافه کنید (مثال).

منبع: سایت سرگرمی پاتوق۹۸


وللش گفته است:

خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۰ - ۱:۳۳ ب.ظ

دمتون گرم

[پاسخ]

پاسخ به این نظر

ارسال نظر

ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد